KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13027054
nr 1302 7054
Oljemålningar
2 st, M Svinge, Östermalmstorg & Storgatan. Signerad. Olja på pannå, 11x10 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:27:51
17/1 12:46:28
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm